ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Katarzyna Pawłowska po raz kolejny uciekła z ośrodka. Trwają poszukiwania

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    30.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. KPP Szamotuły

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach. Kolejna ucieczka Katarzyny Pawłowskiej. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu 15-latki, są proszone o kontakt z policją.

 

 

 

To już kolejna ucieczka nieletniej z Domu Opiekuńczo-Wychowawczego w Poznaniu. O wcześniejszej ucieczce Katarzyny Pawłowskiej pisaliśmy TUTAJ [KLIKNIJ].

12 stycznia (sobota) nastolatka po raz kolejny postanowiła oddalić się z placówki. W ośrodku, w którym przebywała 15-latka z Lulinka (gmina Szamotuły) przeprowadzone zostały pierwsze czynności poszukiwawcze za dziewczynką. W poszukiwania włączyli się także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, jednak do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

 

CZYTAJ TAKŻE: Trwają poszukiwania 47-letniego Krzysztofa Wójtowicza [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Rysopis zaginionej:

 

wzrost około 165 cm, oczy koloru brązowego, twarz pociągła, blizna po szwach przy prawym oku, blizny na przedramieniu i udach . W dniu zaginięcia nieletnia była ubrana w czarne spodnie, czarną bluzę z napisem „adidas” oraz zieloną kurtkę.

 

Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejscu pobytu 15-letniej Katarzyny Pawłowskiej są proszone o kontakt z policją w Szamotułach (tel. 61 29 31 211).

 

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Hah
7 miesięcy temu ocena: 89%  1
Skoro znikła poraz kolejny może pora sprawdzić co tam się dzieje ??rozumiem bunt nastolatków ale raczej nikt nie ucieka ponownie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji