R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kierowca autobusu reanimował rowerzystę, którego najechał. Bez skutku

› Aktualności 10 miesięcy temu    14.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Koło

Zima, choć jeszcze nie kalendarzowa, zaczyna zbierać ofiary. Trudne warunki na drogach sprawiły, że znów doszło do śmiertelnego wypadku. W Rybnie (gmina Przedecz, powiat kolski) rano zginął 74-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Przedecz.

– Zdarzenie miało miejsce około 6.30, w miejscowości Rybno. Kierujący autobusem najechał na rowerzystę, jadącego w tym samym kierunku, w wyniku czego rowerzysta przewrócił się na pobocze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta nie posiadał oświetlenia pojazdu. Na miejscu – od razu – kierujący autobusem podjął resuscytację i prowadził ją do momentu przejazdu załogi pogotowia ratunkowego, która przejęła te czynności. Niestety, 74-letniego mężczyzny nie udało się uratować - informuje rzecznik prasowy KPP w Kole, sierż. Weronika Czyżewska.

39-letni kierowca autobusu, mieszkaniec Izbicy Kujawskiej był trzeźwy. Rowerzysta za to nie miał ani oświetlenia, ani elementów odblaskowych.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A