ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Kierowca przewróconej ciężarówki usłyszał zarzuty [AKTUALIZACJA]

› Aktualności ponad rok temu    10.11.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. asta24.pl

Nawet do ośmiu lat więzienia grozi 60-letniemu kierowcy ciężarówki, która w czwartek przewróciła się w Ujściu (powiat pilski).

O wypadku informowaliśmy TUTAJ - Ciężarówka przewróciła się tuż obok stojących ludzi [WIDEO]

To cud, że nikomu nic się nie stało.

Wstępnie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ nikt w nim nie ucierpiał. Jednak w piątek zapadła decyzja o wszczęciu postępowania w sprawie ewentualnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Jeszcze na kilka sekund przed zdarzeniem na chodniku, na który „położyła” się ciężarówka, a następnie wysypał się złom, stało 9 osób. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Kierowca pojazdu został już ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Prokuratura postawiła kierowcy zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym poprzez niewłaściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku. W wyniku czego w rejonie przejścia dla pieszych doszło do przewrócenia się naczepy samochodu ciężarowego. Śledztwo prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pile. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat więzienia - mówi rzecznik pilskiej policji podkomisarz Żaneta Kowalska.

Wideo - Telewizja Asta - asta24.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!