ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kierowca wyrzucił z samochodu szczeniaki [WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    12.04.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. ES/krotoszynska.pl

Wielkopolska. W Starej Obrze (powiat krotoszyński) kierowca wyrzucił z samochodu dwa szczeniaki. Ten moment uchwycił monitoring.

 

 

 

Nawet trudno sobie wyobrazić, jak bardzo przerażone musiały być dwa pieski, ktore w biały dzień porzucił jeden z kierowców w Starej Obrze. W czasie jazdy przystanął tylko na moment, by wyrzucić dwa szczeniaki, po czym natychmiast odjechał. Świadkom udało się odnaleźć i przygarnąć tylko jednego z psów.

To szczeniak kundelka, który teraz oczekuje na nowego właściciela. Wciąż poszukiwany jest drugi z porzuconych przez bezdusznego kierowcę psiaków - informuje portal krotoszynska.pl. 

 

- Tak się pozbywa problemów. Psy były dwa, mamy tylko jednego. Gdyby ktoś w Starej Obrze go znalazł prosimy o kontakt. Okolice ul. Okrężnej 21 - apelują wolontariusze "Zwierzaki w potrzebie - wolontariat Koźmin Wlkp."

 

Sprawę zamierzają zgłosić na policję i przekazać funkcjonariuszom numery rejestracyjne, ktore mogą pozwolić namierzyć kierowcę.

Teraz dla znalezionego szczeniaka szukają nowego domu i opiekuna, który da mu wszystko to, czego nie potrafił zapewnić były właściciel. Liczą też, że uda się szybko znaleźć drugiego z psów.

Wolontariusze proszą o kontakt w sprawie obu psów - nr tel. 724 454 825, e-mail psykozmin@gmail.com

Zobacz wideo z monitoringu. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.