ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kierowca zapamięta tę kłótnię z żoną do końca życia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    26.06.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Nieszczęśliwie zakończenie kłótni z żoną. Pijany kierowca. W długi weekend wpadł nietrzeźwy obywatel Rumunii - poinformował portal jarocinska.pl. 

 

 

 

W środę wieczorem na stację paliw w Kotlinie przyjechało trzech obywateli Rumunii. W pewnym momencie jeden z nich zaczął się kłócić z towarzyszącą mu żoną. Osoby postronne wezwały patrol policji. W takcie interwencji policjanci przebadali mężczyznę na obecność alkoholu. Nadmuchał 0,9 promila.

 

- Funkcjonariusze sprawdzili monitoring i okazało się, że to właśnie ten mężczyzna prowadził samochód. Został zatrzymany przez policję - mówi asp. Karina Migalska - Cepa z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Kolejny pijany rowerzysta w rękach policji. Miał ponad 3 promile [KLIKNIJ]

 

Kierowca został zatrzymany, a dwa dni później mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Ma on zakaz kierowania pojazdami na terenie Polski na okres 3 lat.

 

Mężczyzna musi także zapłacić grzywnę oraz wpłacić świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!