ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kierowca zszokowany. Pociąg towarowy już dawno na przejeździe, a rogatki podniesione...

9 miesięcy temu    18.04.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Marcin Jackiewicz/Linia Kolejowa E59

Wielkopolska. Oborniki. Przejazd kolejowy. PKP. Skrzyżowanie drogi z torami. 

I jak potem ma nie dochodzić do tragedii z udziałem pociągów. Kierowca z Wielkopolski pokazuje zapis wideo z przejazdu kolejowego w Obornikach. Na tym skrzyżowaniu linii kolejowej z drogą publiczną są rogatki, pracuje też dróżnik.

 

Niestety jak widać na filmie, pociąg towarowy z cysternami już ładną chwilę przejeżdża przez przejazd, tymczasem zapory… są w górze. „Zachowajcie ostrożność. Udostępniajcie, żeby jak najwięcej ludzi to zobaczyło” – apeluje autor nagrania.

 

„Niestety kolejny przejazd (tym razem z dróżnikiem) i kolejne nie zamknięte rogatki. Tym razem w Obornikach. Całe szczęście, że nikomu nic się nie stało. Oby mniej takich sytuacji – komentuje jeden z kierowców.

 

Dwa tygodnie temu w Puszczykowie [ZOBACZ TUTAJ] doszło do tragicznego zderzenia karetki pogotowia z pociągiem. Kierowca pojazdu utknął między rogatkami. W zdarzeniu śmierć poniosły dwie osoby [ZOBACZ TUTAJ]

 

Nie ufajcie rogatkom. Zawsze, ale zawsze zatrzymujcie się przed przejazdami kolejowymi.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ aaa
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dawajcie te filmy normalnie a nie przez jakiegoś Facebooka do którego nie mam ochoty zakładać konta