ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kobieta utrzymywała się ze sprzedaży produktów, których nigdy nie miała

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    5.06.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Poznaniu. Kobieta sprzedawała produkty, których nigdy nie posiadała.

 

28-latka z Poznania, która była podejrzana o dokonanie 128 przestępstw stanie przed sądem.

O sprawie poznanianki było słychać już na początku 2016 roku, kiedy to funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o tym, że kobieta sprzedaje przez internet artykuły dziecięce, które nie trafiają do klientów.

 

CZYTAJ TAKŻE: 21-latka pod wpływem narkotyków wyprzedzała na podwójnej ciągłej. Dachowała... [KLIKNIJ]

 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji ustalili, że kobiecie udawało się działać w ten sposób przez około półtora roku. 28-latka sprzedawała na portalu internetowym foteliki, wózki, przyczepki rowerowe oraz biżuterię, ale nigdy tak naprawdę nie posiadała tych przedmiotów.

Dodatkowo korzystała z kilku różnych kont bankowych i posługiwała się fałszywymi danymi osobowymi. W sumie udało się jej nielegalnie zarobić blisko 71 tysięcy złotych, przez co stało się to jej głównym źródłem dochodu.

Policjanci zatrzymali 28-latkę w maju ubiegłego roku i od tego czasu przebywa ona w areszcie. Kobiecie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.