ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    20.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Wągrowiec

Wielkopolska. Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty. Zderzenie z osobówką na drodze wojewódzkiej nr 196.

 

 

 

Do tragicznego doszło wczoraj (19 sierpnia) około godziny 22 na drodze wojewódzkiej nr 196 pomiędzy Sławą Wielkopolską i Skokami (powiat wągrowiecki). W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Mercedes oraz motocykl.

 

- Kierujący mercedesem jak wstępnie ustalono wykonywał w tym czasie manewr wyprzedzania. Co zaistniało? Dlaczego doszło do zderzenia? Wezwane na miejsce zdarzenia służby rozpoczęły działania ratownicze. Motocyklista niestety poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora rozpoczęli ustalenia, co do przyczyn zdarzenia. Sam motocyklista miał orzeczony przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Wątpliwości budził stan techniczny pojazdu - informuje rzecznik prasowy z KPP Wągrowiec. 

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Ujawniono ciało 56-letniego księdza. Mężczyzna popełnił samobójstwo [KLIKNIJ]

 

Okazało się, że motocykl był składany, bez tablic rejestracyjnych oraz bez lamp. Pojazd nie był dopuszczony do ruchu.

Kierujący mercedesem był trzeźwy. Oprócz motocyklisty nikt nie odniósł obrażeń. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.