ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kolorowa bitwa na Jarocin Festiwal 2018. Żywa Akademia Pana Kleksa

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    16.07.2018
Joanna Pera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Podczas tegorocznego festiwalu nie zabrakło imprez towarzyszących [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]. Wśród nich najbardziej spektakularną okazała się Żywa Akademia Pana Kleksa, która została przygotowana z myślą o najmłodszych uczestnikach Jarocin Festiwal 2018.

 

Gościem specjalnym wydarzenia był Marek Piekarczyk. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również muzycy tacy jak, m.in. Grzegorz Kupczyk, Piotr Banach czyli BAiKA & Marcin Żabiełowicz oraz Grzegorz Kwiatkowski. Prowadzenie całości powierzono Kasi Stoparczyk z radiowej Trójki.

 

- Gdyby ktoś zapytał moich dzieci, co było najlepsze na tegorocznym Jarocinie, to z pewnością usłyszałby w odpowiedzi, że właśnie to wydarzenie - powiedział naszemu reporterowi zachwycony pomysłem Michał.

 

W koncercie wzięły udział również dzieci i młodzież, wśród których znaleźli się m.in finaliści X Przeglądu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz”.

Akademia zakończyła się wspólną bitwą na kolory [ZOBACZ ZDJĘCIA W GALERII]

 

Projekt Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    Możliwość komentowania została wyłączona.