ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Komendant się zdenerwował [WRACAMY DO TEMATU]

› Aktualności ponad rok temu    22.12.2017
komentarzy 13 ocen 6 / 83%
A A A
 fot. poznan.pl

Chodzi o sytuację, w której strażnicy miejscy w Poznaniu wypchnęli z ulicy samochód posła PiS, bo zabrakło paliwa. Komendant straży, po interwencji wiceprezydenta Poznia wezwał ich na „dywanik”.

Do kontrowersyjnego zdarzenia doszło wczoraj. Pisaliśmy o tym TUTAJ - Służbowa bańka Straży Miejskiej pomogła posłowi, któremu zabrakło paliwa


Wiele osób doceniło pomoc strażników miejskich, którzy zepchnęli niedrożne auto uzdatniając drogę. Kontrowersje wzbudziło jednak to, iż municypalni udali się służbowym autem na stację benzynową, żeby kupić benzynę dla posła.

Nie spodobało się to także Mariuszowi Wiśniewskiemu, zastępcy prezydenta Poznania. Skrytykował on to, że municypalni pojechali po benzynę dla posła służbowym samochodem.

– Reakcja strażników, którzy zepchnęli auto była właściwa. Natomiast moje oburzenie spowodował dalszy rozwój sytuacji, czyli fakt, że poseł przyjął pomoc strażników w zorganizowaniu benzyny – mówi Wiśniewski. I dodaje, że taka pomoc byłaby zrozumiała w przypadku osoby niepełnosprawnej lub seniora, ale nie posła, który sam mógł pojechać na stację taksówką lub autobusem. – Pan poseł co prawda za benzynę zapłacił, ale jego postawa nie jest godna naśladowania – podsumowuje Wiśniewski.

Poseł Wróblewski, który jechał po to, by wystąpić na sesji rady miejskiej – w rozmowie z Głosem Wielkopolskim mówi - To był tylko miły gest ze strony strażników. Cała reszta jest zaś „nieżyczliwą akcją polityczną” i jest tym zasmucony.

Mówi też, że nie wiedział o działaniach strażników, bo w tym czasie przemawiał na sesji. Nie na miejscu są też pretensje do osób, które wykazały się życzliwością. W opinii posła sprawa została upolityczniona, a prezydent Wiśniewski skalkulował, że takie działania mu się opłacą – informuje gloswielkpolski.pl

+ 5 głosów: 6 (83%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (13)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ~111
ponad rok temu 13
żeby pisiok nie miał paliwa to wstyd...a strażników ukarać i obciążyć kosztami i to 100%- mi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 111
ponad rok temu ocena: 60%  12
Co za żydowski temat , byłem w okolicach granicy wschodniej i złapałem gume miałem zapasówkę lewarek , ale zapomniałem włożyc klucz do kół , pane miałem w lesie , zacząłem zatrzymywać auta które rzadko przejeżdżały i omijały mnie omal nie wpadając do rowu bo był to srodek nocy . Zadzwoniłem na policje i poprosiłem o podanie numeru telefonu do najbliższej pomocy drogowej i przedstawiłem sytuację. Dyżurny wysłał radiowóz z piątka policjantów , podwieźli mnie na stacje gdzie zakupiłem klucz do kół i odwieżli mnie i pomogli przełożyć koło . Zaproponowałem zapłacanie dobrowolne mandatu za brak klucza . Policjanci stwierdzili ze patroluja ta okolice i było to po drodze i nie musza mnie za to karać nie jestem posłem . A w pyrlandi te dziadostwo zniszczyło mi zycie i nawet nie przyjmuja zgłoszen kradzieży totalny syf . Czyli funkcjonariusz na utrzymanie skarbu państwa ma tylko jebać mandaty i byc pyrlandzka świnią .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarema
ponad rok temu ocena: 78%  11
To, ze strażnicy pomagają, to chyba dobrze , od tego sa. Co do kierowcy- powinien uzupełniać zbiornik paliwa zanim się skończy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gość
ponad rok temu ocena: 45%  10
kiedy ci brakło paliwa? pamiętasz w ogóle
~ motocyklista
ponad rok temu ocena: 69%  9
i co takiego pomogli to dobrze ale wy bzdury piszecie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziwny kraj - dziwni ludziw
ponad rok temu ocena: 76%  8
Jak strażnicy karzą to wywołuje oburzenie . Gdy pokazują się w dobrym świetle i pomagają ludziom to jeszcze gorzej bo sam konendant ich karze . Komendant pewnie miłośnik PO . Pamiętam poprzedniej zimy gdy strażnicy jezdzili po mieście i pomagali odpalać zamarźnięte samochody - wtedy nikt ich nie ganił . No ale tu pomogli posłowi z PIS u i postkomuna podniosła rwetest .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wkużony
ponad rok temu ocena: 75%  7
jak by to był przeciętny człowiek to chwała strażnikom bo należy pomagać ludziom ale to był poseł nie ważne jakiej opcji zarabia 10 razy tyle niż ja i jemu paliwa brakuje ? gdzie ma głowę umie myśleć co jest maszynką do głosowania gdzie nie potrzeba myśleć bo tak karzą głosować
~ TR
ponad rok temu ocena: 56%  6
Pomogli czy kazał im ?
~ Mix
ponad rok temu ocena: 55%  5
Jak to by był przeciętnym Kowalski to by dostał mandat i tyle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ on
ponad rok temu ocena: 20%  4
jak za co mandat za brak normalnego rozumowania ,co on sobie myślał że rowerem jedzie.
~ Puknij się w czoło
ponad rok temu ocena: 60%  3
A za co mandat ? Za to że mu samochód stanął bo mu paliwa zabrakło ?
~ lewy
ponad rok temu ocena: 39%  2
poslowie pis są tak biedni że nie mają na paliwo w koncu szeregowi członkowie partii nie mogą wychodzić przed szereg prezesa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Krzysztof W.
ponad rok temu ocena: 66%  1
No coś niesamowitego, zamiast utrudnić mu życie (jak przystało na strażników miejskich) to oni mu jeszcze ułatwili. Taka życzliwa postawa jest niegodna strażników miejskich, a w szczególności strażników miasta Poznania - zarządzanego przez prezydenta jedynej słusznej, światłej i postępowej partii Platformy Obywatelskiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji