R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kompletnie pijany kierowca matiza uciekał przed policją

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    12.03.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Pijany kierowca matiza miał w organizmie 3,5 promila. 

 

 

R E K L A M A

 

 - W niedzielę (10 marca) o godzinie 11.50 w Antoninie policjanci drogówki podjęli próbę zatrzymania do kontroli kierującego Daewoo Matiz. Pomimo dawanych tarczą do zatrzymywania sygnałów, siedzący za kierownicą samochodu przyspieszył i pojechał w kierunku Przybysławia. Mundurowi natychmiast podjęli pościg za oddalającym się samochodem. Po około 2 kilometrach uciekinier został zatrzymany – opisuje policjantka.

 

 

W organizmie 28-latka z gminy Żerków stwierdzono 3,5 promila.

 

Obaj mężczyźni odpowiedzą za kierowanie kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości. Już stracili prawa jazdy. Sąd może orzec wobec nich zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat oraz skazać ich na dwa lata więzienia. Kierowca matiza odpowie także za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej. Za każdy przypadek ucieczki przed policją grozi kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat więzienia. Dodatkowo sąd może nałożyć bezwzględny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na czas do 15 lat.

 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A