R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Koncerty Dawida Posiadło zagrożone. Hala Arena w Poznaniu zamknięta

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    29.11.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arenapoznan.pl

Wielkopolska. Hala widowiskowo-sportowa Arena. Arena Poznań. Usterka hali.  Arena w Poznaniu zamknięta. Dlaczego? Co z koncertami?

 

R E K L A M A

 

 

W poznańskiej Arenie zapowiedziano parę wydarzeń na początek grudnia. Niestety ze względu na zawalenie się części podwieszonego sufitu, halę zamknięto do 17 grudnia. W takim razie co będzie z zaplanowanymi występami?

W Arenie miały się odbyć trzy koncerty Dawida Podsiadło, występy Chóru Alexandrowa, Lech Conference i Lech Cup.

Gdzie odbędą się te imprezy? Na razie tego nie wiadomo, jednak trwają rozmowy Międzynarodowych Targów Poznańskich z organizatorami wydarzeń o możliwość przeniesienia imprez do innych obiektów należących do spółki.

 

- Wiadomo z kolei, że piątkowa konferencja szkoleniowa Lech Conference i turniej Lech Cup, który ma się odbyć w weekend zostały przeniesione z Areny do hali sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Zagajnikowej na Morasku – poinformował portal gloswielkopolski.pl.

 

– Konieczne jest przeprowadzenia prac związanych ze sprawdzeniem i zabezpieczeniem elementów sufitu podwieszanego, znajdującego się pod kopułą obiektu. Po uzyskaniu protokołu bezpieczeństwa użytkowania, obiekt zostanie ponownie udostępniony dla publiczności – wyjaśnia Karolina Nawrot z MTP.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ktoś
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Przetargi pokazują efekty wykonania
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A