R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Koniec korków? Jest szansa na koniec remontu poznańskiej estakady

› Aktualności ponad rok temu    20.09.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.pl

Bardzo dobra informacja dla kierowców jeżdżących do i z Poznania. Jest szansa, że przed 1 listopada uda się uruchomić dwa wiadukty na ulicy Krzywoustego (czyli remontowaną od wielu miesięcy estakadę katowicką).

Jak podaje portal epoznan.pl jest szansa, ale nie ma pewności. - Chcemy umożliwić kierowcom korzystanie z estakady katowickiej w pełnym zakresie jeszcze przed 1 listopada. To, czy będzie to możliwe, zależy jednak od kilku czynników - mówi Paweł Śledziejowski, prezes Poznańskich Inwestycji Miejskich. 

R E K L A M A

- Przede wszystkim układanie warstwy ścieralnej nawierzchni wymaga odpowiednich warunków atmosferycznych. Musi być sucho. Na początku października chcemy przeprowadzić próby obciążeniowe. A później będziemy musieli uzyskać niezbędne pozwolenia i wypełnić wszystkie formalności. Wierzymy, że uda się to zrobić przed 1 listopada - dodaje.

Nie oznacza to jednak, że prace się zakończą. - W listopadzie będą jeszcze prowadzone ostatnie prace chociażby pod estakadą. Chodzi o uporządkowanie terenu i ukończenie wszystkich prac budowlanych. Całość ma się zakończyć w listopadzie – mówi Śledziejowski.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A