R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Koniec poszukiwań podejrzanego o morderstwo. Marek Ś. nie żyje

5 miesięcy temu    4.12.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Września

Wielkopolska. Odnaleziono podejrzanego o zabójstwo. Najprawdopodobniej 62-latek popełnił samobójstwo. Marek Ś. odnaleziony w lesie.

 

R E K L A M A

 

Od tygodnia Marek Ś. był poszukiwany w związku z morderstwem swojego brata w Ksawerowie oraz usiłowaniem zabójstwa siostry we Wrześni. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ [KLIK].

 

Wczoraj (3 listopada) odnaleziono jego ciało w lesie. Najprawdopodobniej 62-letni mieszkaniec Wrześni popełnił samobójstwo. Obok zwłok znajdował się również rower, którym poruszał się mężczyzna.

 

- Mężczyzna został odnaleziony w miejscowości Borkowo. Okoliczności, które policjanci zastali na miejscu mogą wskazywać na samobójstwo, jednak dopiero przeprowadzenie sekcji zwłok pozwoli nam jednoznacznie stwierdzić, jaka była przyczyna - przekazał Gazeta.pl oficer prasowy z policji we Wrześni.

 

Łącznie kilkudziesięciu policjantów szukało przez ostatnie dni Marka Ś.

Jak się okazało, poszukiwany mężczyzna był wdowcem. Portal fakt.pl podaje, że w ostatnich latach miał się dziwnie zachowywać. Leczył się psychiatrycznie.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A