R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Konkurs na opowiadanie z Powstaniem Wielkopolskim w tle

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    13.02.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Wielkopolska. 100. rocznica Powstania Wielkopolskiego. Powstanie Wielkopolskie. Maszyna do Pisania. Konkurs na opowiadanie. Warsztaty pisarskie w Poznaniu.

 

R E K L A M A

 

Szkoła: Maszyna do Pisania organizuje i prowadzi warsztaty twórczego pisania od 2012 roku. W 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego MdP przygotowała konkurs na opowiadanie z Powstaniem Wielkopolskim w tle. Do udziału w konkursie nie jest wymagane doświadczenie pisarskie.

 

Opowiadanie powinno być napisane w jednym z trzech gatunków: obyczajowym, kryminalnym/sensacyjnym lub z elementami reportażu. Praca (opowiadanie, szkic) przesłana na konkurs musi być oryginalnym utworem Uczestnika konkursu napisanym w języku polskim i musi nawiązywać do Powstania Wielkopolskiego. Przesłana praca nie może być nigdzie wcześniej opublikowana - informują organizatorzy.

 

Opowiadanie nie może przekraczać 36 000 znaków znormalizowanego tekstu. Szkic nie może być mniejszy niż 3 600 znaków oraz nie większy niż 90 000 znaków. W szkicu powinna być zawarta fabuła oraz zarys postaci, a także czas i miejsce akcji.

Spośród prac zostanie wybrane 18 opowiadań, których autorzy dostaną zaproszenie do udziału w 3-dniowych warsztatach pisarskich w Poznaniu. Organizatorzy zapewnią zwrot kosztów transportu i zakwaterowania osobom spoza Poznania. Warsztaty poprowadzą: Sylwia Chutnik, Przemysław Semczuk i Piotr Bojarski. Opowiadania uczestników zostaną opublikowane w antologii.

Zgłoszenia należy przesłać do 20 marca 2018 r. przez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy na stronie maszynadopisania.pl

Więcej informacji oraz regulamin dostępny TUTAJ [KLIKNIJ].

Wyniki konkursu pojawią się 23 kwietnia 2018 r.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A