R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Kupią tabor za 48 mln zł. Będzie podpisanie umowy

› zwielkopolski24 11 miesięcy temu    13.04.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały PKM

Dzisiaj (piątek 13 kwietnia), o godzinie 15:30 w sali im. Witolda Celichowskiego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu podpisana zostanie umowa o dofinansowanie zakupu taboru dla aglomeracyjnych kolejowych przewozów pasażerskich o wartości ponad 48 mln zł na obszarze Poznańskiej Kolei Metropolitalnej.

 

R E K L A M A

 

- W wydarzeniu uczestniczyć będzie podsekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Witold Słowik wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg, Przemysław Gorgol, p.o. Dyrektora Centrum Unijnych Projektów Transportowych oraz wicemarszałek województwa wielkopolskiego Wojciech Jankowiak - informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki.

 

Inwestycja, jak precyzują urzędnicy, ma na celu zwiększenie konkurencyjności oraz poprawy jakości i dostępności usług świadczonych w zakresie transportu publicznego oraz bezpieczeństwa pasażerów korzystających z tych usług.

 

Realizowany projekt, dofinansowany z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, ma poprawić dostępność komunikacyjną oraz poprawić warunki dojazdu do pracy czy szkół. Ponadto projekt przyczyni się do zmniejszenia barier utrudniających przemieszczanie się osób niepełnosprawnych oraz osób o ograniczonej mobilności.

Tabor będzie służyć przede wszystkim poprawie dostępności obszaru metropolitalnego, poprzez poprawę komfortu i bezpieczeństwa dojazdu do miejsc pracy, nauki, kultury oraz instytucji o zasięgu regionalnym.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A