ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Magazynier ze swojej pracy ukradł sprzęt o wartości 9 tysięcy złotych

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    14.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Śrem

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Magazynier okradł firmę, w której pracował. Ukradł towar o łącznej wartości 9 tysięcy złotych.

 

 

 

Magazynier wpadł w ręce policji po tym jak okradł firmę, w której pracował na terenie gminy Śrem. Okazało się, że w swoim warsztacie przechowuje skradziony towar.

Do zatrzymania złodzieja doszło 27 listopada na terenie gminy Śrem. Funkcjonariusze policji na terenie miejsca zamieszkania mężczyzny znaleźli materiały instalacyjne, które 37-letni magazynier w nocy wywoził z magazynu, w którym pracował.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pukał do drzwi, a potem się włamał. W salonie natknął się na domownika [KLIKNIJ]

 

Z relacji policji wynika, że mężczyzna działał kilka razy w listopadzie, będąc w pracy na nocnej zmianie. Swoim samochodem wywiózł z miejsca pracy: ogrzewacz przepływowo-gazowy, zaciskarkę elektryczną akumulatorową, rury, kluczyki do odpowietrznika, odpowietrzniki, głowice termostatyczne, zestawy termostatyczne, zaślepki, złączki, kolanka, korki, trójniki, zawory i inne materiały instalacyjne. Mężczyzna próbował skradzione mienie sprzedać.

Łączna wartość towaru wynosi 9 000 złotych. Sprzęt został przekazany pokrzywdzonemu właścicielowi firmy.

37-letni śremianin usłyszał kilka zarzutów dotyczących dokonania kradzieży. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Sprawa trafiła do sądu, grozi mu kara pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli na poczet przewidywanych kar jego samochód osobowy marki Mazda.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!