R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Marihuana, amfetamina i haszysz. 3 osoby zatrzymane

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    10.08.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Krotoszyn

Wielkopolska. Wielkopolska. Zatrzymano trzech mężczyzn odpowiedzialnych za przestępstwa narkotykowe.

 

R E K L A M A

 

 

Krotoszyn. Do dwóch stojących przy samochodzie podejrzanie zachowujących się mężczyzn podjechał policyjny radiowóz. Policjanci wylegitymowali ich i podczas kontroli i przeszukania ujawnili narkotyki.

 

- Jeden z mężczyzn trzymał w ręce „skręta”, a w pojeździe ujawniono młynek z zawartością suszu jak i woreczki z suszem. Osoby zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia - informuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

Jak informuje portal krotoszynska.pl,  zatrzymani to 57 i 45-letni mieszkańcy Krotoszyna. Na tym nie koniec, bo dwa dni później zatrzymano również powiązanego ze sprawa 34-latka, a w jego mieszkaniu natrafiono na sporą ilość narkotyków. Trzeci mężczyzna w swoim pokoju miał kilkanaście woreczków narkotyków.

 

Łącznie u wszystkich policjanci zabezpieczyli 135,74 gram marihuany, haszyszu i amfetaminy oraz akcesoria do zażywania jak i wagę do porcjowania narkotyku. Sprawa nie jest zakończona, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Całej trójce grozi za posiadanie środków odurzających do 3 lat więzienia

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A