ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Maszyny o wartości ponad 200 tys. zł odzyskane. Zatrzymano dwóch paserów

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    4.06.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Piła

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Funkcjonariusze zatrzymali paserów, którzy posiadali sprzęt skradziony z Niemiec.

 

 

 

Pod koniec maja funkcjonariusze z pilskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu złotowskiego. Mundurowi od dłuższego czasu obserwowali mężczyzn, którzy prowadzili działalność gospodarczą związaną między innymi z obrotem maszyn wykorzystywanymi w ogrodnictwie.

27 i 28 maja policjanci przystąpili do realizacji w miejscu, gdzie podejrzani mieszkali i pracowali. Mężczyźni byli kompletnie zaskoczeni i nie potrafili wytłumaczyć skąd pochodzą maszyny.

 

CZYTJA TAKŻE: Najpierw go okradli, a potem sprzedali mu jego towar [KLIKNIJ]

 

Na ich posesji zabezpieczono skradzioną z terenu Niemiec ładowarkę marki Weidemann oraz koparkę Janmar. Wartość zabezpieczonego sprzętu sięga powyżej 200 tysięcy złotych.


Za przestępstwo paserstwa grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!