ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Mężczyzna i 7-latek topili się w stawie. Nie udało się go uratować

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    3.06.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Tragiczne zdarzenie nad jeziorem w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim.

 

 

 

 

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj (2 czerwca) w miejscowości Jędrzejewo (powiat czarnkowsko-trzcianecki). W stawie na terenie byłej żwirowni topiły się dwie osoby.

 

Służby, które przyjechały na miejsce wyciągnęły z wody tonącego mężczyznę oraz jego syna. Rozpoczęto resuscytację. Mężczyzny niestety nie udało się uratować. Jego 7-letniego syna przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Poznaniu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ojciec wyszedł z dziećmi na podwórze. 2-latek utonął w oczku wodnym [KLIKNIJ]

 

 

- Około 30-letni mężczyzna topił się w akwenie ze swoim 7-letnim synem. Służby zostały powiadomione przez świadków. Gdy na miejscu pojawili się strażacy, ojciec znajdował się już na brzegu - wyciągnięto go z wody. Mimo długiej resuscytacji, nie udało się przywrócić u niego czynności życiowych. Strażacy odnaleźli w wodzie i wyciągnęli z niej 7-latka. W tym przypadku resuscytacja okazała się skuteczna - podaje portal epoznan.pl.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!