R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Mężczyzna miał blisko 1,5 tysiąca porcji narkotyków w mieszkaniu

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    9.02.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Piła

Wielkopolska. Piła. Wydział Kryminalny. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Diler narkotyków zatrzymany w Pile. 31-latek miał 1,5 tys. porcji narkotyków.

 

R E K L A M A

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile od pewnego czasu przyglądali się 31-letniemu mieszkańcowi Piły. Mundurowi ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków oraz handlować nielegalnymi substancjami.

 

8 stycznia br. kryminalni zatrzymali dilera narkotyków w jednym z pilskim mieszkań. Podczas przeszukania, policjanci znaleźli blisko 1,5 tysiąca porcji amfetaminy i marihuany. Towar został zabezpieczony, a 31-latek trafił do aresztu.

Mężczyzna był poszukiwany już za wcześniej popełnione przestępstwa. Spędzi za kratami kilkanaście miesięcy, dodatkowo będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A