ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Mężczyzna spadł z 6 metrów. Interweniował LPR [WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    26.07.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. M.P/krotoszynska.pl

Wielkopolska. Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna otrzymał wezwanie do wypadku, do którego doszło na placu budowy jednej z firm w Gorzupi (gm. Krotoszyn).

 

 

 

 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna spadł na twarde podłoże z wysokości ok. 6 metrów – mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Po dotarciu na miejsce wezwania ratownicy medyczni niezwłocznie przystąpili do badania mężczyzny.

 

- Po wykonaniu badań podmiotowych, przedmiotowych i urazowych u pacjenta podejrzewano uraz wielonarządowy i uraz kręgosłupa – mówi Jakub Nelle.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nastolatek nadział się na rozrzutnik. Interweniuje LPR [FILM] [KLIKNIJ]

 

Zespół Ratownictwa Medycznego zastosował medyczne czynności ratunkowe, m.in. stabilizując kręgosłup i podając środki farmakologiczne. Zdecydowano też o wezwaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Lekarz LPR, po przebadaniu pacjenta, zdecydował o przetransportowaniu go do specjalistycznej placówki medycznej.

- Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowy przebieg i okoliczności tego wypadku – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.