R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Mężczyzna zaginął. [AKTUALIZACJA] Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    14.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Wielkopolska. Rodzina i policja poszukują zaginionego Zenona Wawrzyniaka, mieszkańca gminy Blizanów. Mężczyzna nie dał znaku życia od początku marca. Ostatni raz był widziany na terenie Jarocina na początku miesiąca.

R E K L A M A

 

Zenon Wawrzyniak jest mieszkańcem Jaratowa (gm. Blizanów powiat kaliski). Członkowie rodziny mieli ostatni kontakt z mężczyzną 28 lutego.

 

- Od tego momentu, do chwili obecnej zaginiony 60-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po raz ostatni widziany był w dniu 1 marca br. na terenie Jarocina (ul. Chrobrego i Batorego) – informuje Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

 

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm., szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe. W chwili zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę z kapturem, koloru niebiesko-białego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, czarne sportowe buty oraz czarna czapkę zimową.

 

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów (62) 76 55 370 lub (62) 76 55 193.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: miroslaw.balcer@po.policja.gov.pl lub pod numer alarmowy 997.

 

[AKTUALIZACJA 10:03]

Jest przełom w poszukiwaniach. Jak informuje nas rodzina – policja odnalazła mężczyznę. 60-latek przebywał w Domu dla bezdomnych w Dębnie (gmina Nowe Miasto nad Wartą).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A