ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Mężczyzna zakleszczony w aucie. Audi uderzyło w drzewo [ZDJĘCIA]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    15.04.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSP Dobrzyca

Wielkopolska. W Polskich Olędrach (powiat pleszewski) doszło do wypadku z udziałem 39-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego.

 

 

 

Audi, którym kierował 39-latek z powiatu krotoszyńskiego w pewnej chwili zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Mężczyzna został zakleszczony w rozbitym samochodzie. Na miejsce wysłano strażaków z PSP Jarocin, PSP Pleszew, OSP Dobrzyca i OSP Golina. O wypadku poinformował portal krotoszynska.pl.

 

 

- Po przybyciu na miejsce wypadku natychmiast przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz uwalniania osoby uwięzionej w pojeździe przy pomocy sprzętu hydraulicznego - relacjonują druhowie z OSP Dobrzyca.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelny wypadek na A2 z udziałem ciężarówki i dwóch busów [KLIKNIJ]

 

W tym czasie na miejsce dojechał Zespół Ratownictwa Medycznego z Koźmina Wlkp.

 

- Osoba poszkodowana znajdowała się w pojeździe, Ratownicy medyczni wspólnie ze strażakami ewakuowali poszkodowanego z pojazdu. Po przeprowadzeniu badania podmiotowego, przedmiotowego i urazowego podjęto decyzję o przewiezieniu pacjenta do SOR w Krotoszynie w celu dalszej diagnostyki - mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie. 

 

Z nieoficjalnych informacji, które uzyskali dziennikarze portalu krotoszynska.pl wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej złamał nogę i odniósł ogólne potłuczenia. 

 

- Od kierowcy została pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają pleszewscy policjanci - wskazuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji. 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Trabant
  5 miesięcy temu 1
  Nie ma to jak Kałdi, 20-letnie Kałdi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji