R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Miał 5 dowodów osobistych. Policja podejrzewa, że wyłudzał sprzęt i kredyty

8 miesięcy temu    10.05.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały KMP w Poznaniu

Wielkopolska. Poznańska policja ujawnia okoliczności zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o wyłudzanie kredytów i telefonów komórkowych na cudze dokumenty tożsamości. Zatrzymany 32-latek miała aż pięć różnych dowodów osobistych. Był już wcześniej karany.

 

R E K L A M A

 

Sprawę prowadzili policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Wiosną zatrzymali na terenie miasta mężczyznę podejrzewanego o posługiwanie się cudzymi dokumentami tożsamości.

 

- Funkcjonariusze interesowali się 32-latkiem od pewnego czasu. Do realizacji doszło 26 marca br., kiedy mężczyzna wsiadał do swojego samochodu. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania, policjanci znaleźli 5 dowodów osobistych z jego zdjęciem i różnymi danymi osobowymi – informuje podkom. Maciej Święcichowski z KMP w Poznaniu.

 

Policja ma podejrzenia, że zatrzymany mógł na podstawie fałszywych dokumentów wyłudzać telefony komórkowe i kredyty. Śledczy zabezpieczyli 3 telefony komórkowe i karty bankomatowe oraz niewielkie ilości narkotyków.

- Po sprawdzeniu okazało się również, że 32-latek był poszukiwany do odbycia 6-miesięcznej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. 275 Kodeksu Karnego i Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za które grozi do 2 lat więzienia – dodaje podkom. Święcichowski

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kara dla oszusta
  8 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Do lochu z nim . I o chlebie i widzie 6 lat siedzenia na słomie .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A