ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Międzynarodowo, kolorowo - na ludowo

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi ponad rok temu    28.06.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W czwartek, 29 czerwca o godz. 19.00 koncertem w żerkowskim amfiteatrze (powiat jarociński) rozpoczną się jubileuszowe, dwudzieste Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne.

Dzień później zespoły ludowe z różnych zakątków Polski i Europy wystąpią o godz. 17.00 na placu obok domu kultury w Kotlinie (powiat jarociński). W sobotę z folklorem zapoznają się mieszkańcy Żegocina i okolic (powiat pleszewski).

Finał tradycyjne odbędzie się w Jarocinie. W niedzielę 2 lipca o godz. 15.45 uczestnicy w barwnym korowodzie wyruszą z Rynku do parku. Występy na polanie przed pałacem Radolińskich rozpoczną się o godz. 17.00 (w razie niepogody zostaną przeniesione do JOK-u). Prezentacjom tanecznym i wokalnym towarzyszyć będzie degustacja potraw regionalnych. Wstęp wolny.

Imprezę, która jest okazją do zapoznania się nie tylko z rodzimym folklorem, jak co roku, organizuje Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej z Potarzycy. Gospodarzem, wzorem lat ubiegłych, będzie Zespół Folklorystyczny "Snutki".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!