ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Młody mężczyzna groził tasakiem byłej dziewczynie i policjantom

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    19.05.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KMP w Poznaniu

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Poznaniu. Groził swojej byłej dziewczynie oraz policjantom.

 

 

Poznańscy policjanci zatrzymali w nocy z 13 na 14 maja, 23-letniego mieszkańca Kalisza. Mężczyzna najpierw groził i szarpał się ze swoją byłą dziewczyną w jednym z akademików, a następnie uciekł do okolicznego parku.

 

CZYTAJ TAKŻE: Najpierw groził siekierą najbliższym. Potem odpalił piłę łańcuchową [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze szybko odnaleźli poszukiwanego. Jednak przy próbie wylegitymowania, 23-latek wyciągnął tasak i zaczął grozić policjantom. Po chwili ostrzegł, że przy próbie interwencji mundurowych, sam zrobi sobie krzywdę.

W pewnym momencie, policjanci wykorzystali chwilę nieuwagi napastnika i obezwładnieli 23-latka za pomocą gazu i siły fizycznej.

Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Usłyszał w sumie 9 zarzutów, w tym czynnej napaści na funkcjonariusza policji oraz gróźb karalnych. Sąd w Poznaniu zastosował 3-miesięczny areszt wobec młodego mieszkańca Kalisza.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!