ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Mówili, że byli na grzybach. W workach mieli świeżo ściętą marihuanę

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    7.10.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Wielkopolska. Policjanci z gostyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprawę marihuany. Sprawcy wpadli w ręce policji z workami wypełnionymi świeżo ściętym zielem konopi indyjskich. Policjanci zapobiegli wprowadzeniu na rynek ponad 25 kg narkotyku.

 

 

 

Dokładnie zaplanowana i przeprowadzona akcja poprzedzona pracą operacyjną i odpowiednim rozpoznaniem w terenie, gostyńskich kryminalnych tym razem zaowocowała zatrzymaniem dwóch mężczyzn 24- i 30- latka, którzy są podejrzani o uprawę konopi indyjskich - poinfrmował portal gostynska.pl. 

 

- Do zatrzymania doszło w środę, gdy mężczyźni wychodzili z lasu. Mieli przy sobie kominiarki, sekatory oraz rękawice, a chwilę wcześniej ukryli worki wypełnione świeżo ściętym zielem konopi indyjskich w wysokiej trawie. Zatrzymani początkowo tłumaczyli policjantom, że byli na grzybach – mówi asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej komendy policji.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Z aptek wycofano musujący lek przeciwbólowy [KLIKNIJ]

 

 

W workach było ponad 25 kilogramów marihuany. Uprawa znajdowała się w ustronnym miejscu w kompleksie leśnym w gm. Piaski.

Mężczyźni – mieszkańcy powiatu gostyńskiego - zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości marihuany. Zostały wobec nich zastosowane środki wolnościowe w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego. Za takie przestępstwa grozi do 10 lat więzienia.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Yyy
3 miesiące temu ocena: 100%  2
Brawo policja, 10 lat za rośliny. Polskie prawo, państwo policyjne... Mordercy mają mniejsze wyroki...
~ Rawicz
3 miesiące temu 1
A o rawickim hodowcy nic nie napiszą.