ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Możesz zagrać w nowym serialu TVP - wyślij maila!

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    8.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. lublin.eu

Wielkopolska. TVP. Studio ABM. Nowy serial. Izabela Kuna. Anna Polony. Poznań.

 

 

Poznańskie studio ABM szuka kilkuset statystów do nowego serialu TVP "Drogi wolności". Nowy serial ma trafić na ekrany telewizorów już jesienią. W obsadzie znalazły się takie nazwiska jak Anna Polony, Paulina Gałązka czy Izabela Kuna.

Zdjęcia do filmu będą realizowane nie tylko w Krakowie, ale też w Lublinie, Warszawie i Poznaniu.

Serial będzie przedstawiał historię trzech młodych sióstr, w role których wcielają się Paulina Gałązka (Marynia), Katarzyna Zawadzka (Alina) i Julia Rosnowska (Lala). Fabuła w dużej mierze jest inspirowana pamiętnikami Polek z początków XX wieku.

Pomysłodawcą serialu „Drogi wolności” jest Stanisław Krzemiński, który stał m.in. za sukcesem „Plebanii”.

Zdjęcia do serialu w okolicach Poznania, ale też Wolsztyna i Zbąszynia mają potrwać od 11 do 16 kwietnia. Studio ABM poinformowało na swojej stronie, że potrzebują kilkuset osób w każdym wieku. Do zagrania są role m.in. pasażerów w pociągu, studentów, Żydów, kolejarzy w mundurach, mieszczanek czy też przedwojennych gimnazjalistów.

Twórcy proszą jednak, żeby nie zgłaszały się osoby ze współczesną fryzurą, tatuażem czy nienaturalnym kolorem włosów. Wszystko to ze względu na kostiumowy charakter serialu.

Maila z dwoma aktualnymi zdjęciami i numerem telefonu można wysyłać na adres krzysiek@studioabm.com.pl.

Na facebooku pojawiły się informacje o stawkach za dzień zdjęciowy. Jest to 80 zł brutto w przypadku statystów i od 300 do 1500 zł za zagrane epizody.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!