ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Myśliwi kontra rajdowcy. Kto zniszczył las

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    30.06.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. H. Dmyterko

Do bardzo gorącej dyskusji doszło między myśliwymi a organizatorami rajdu, który w kwietniu odbył się w okolicach Pakosławia (powiat. rawicki). Myśliwi z rawickiego koła „Wielki Bór” uważają, że okaleczone, wyrwane oraz połamane drzewa, uszkodzone drogi leśne i pozostawione śmieci to właśnie efekt rajdu.

Zarzuty myśliwych odpierają uczestnicy rajdu, jednak jego organizator, Euroforum Poland Trophy do dziś nie odpowiedział na pytania.

Okaleczone, wyrwane oraz połamane drzewa, uszkodzone drogi leśne i pozostawione śmieci - takie dewastacje zgłosili nam myśliwi z koła „Wielki Bór” w Rawiczu. Ich zdaniem te zniszczenia powstały w czasie kwietniowego rajdu samochodowego, który odbywał się w okolicach Pakosławia.
Zarzuty myśliwych odpierają uczestnicy rajdu, jednak jego organizator, Euroforum Poland Trophy do dziś nie odpowiedział na nasze zapytania.

Aby skonfrontować opinie myśliwych z uczestnikami rajdu oraz gospodarzami terenu reporterzy portalu rawicz24.pl udali się w okolice wsi Jeziora, gdzie znajduje się rejon łowiecki "Marchwiska", użytkowany przez koło myśliwskie "Wielki Bór".

Na miejscu zjawił się Rafał Jarus, prezes koła, sołtys Jezior, uczestnicy rajdu oraz Hubert Wojtkowski, który wyznaczał trasę rajdu.
Dyskusja, jaka wywiązała się przed naszą kamerą była momentami gorąca.

Zobacz jak wygląda zdewastowany las w okolicy Jezior i posłuchaj jakie argumenty przedstawiły zainteresowane strony.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ TIRówka
ponad rok temu 1
... i czyńcie se ziemie podaną ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji