R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Najpierw groził siekierą najbliższym. Potem odpalił piłę łańcuchową

› zwielkopolski24 8 miesięcy temu    8.05.2018
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Pixabay.com

Wielkopolska. Zarzut pozbawienia życia członków rodziny i interweniujących policjantów – usłyszał 48-letni mężczyzna. Podejrzany najpierw groził siekierą rodzinie. Kiedy na miejsce przyjechała policja odpalił piłę łańcuchową.

 

R E K L A M A

 

 

Do zdarzenia doszło w długi weekend na terenie powiatu ostrowskiego. 48-latek wszczął awanturę domową. W jej trakcie pobił żonę i teściową. Jak tłumaczy rzecznik Prokuratury w Ostrowie Wlkp. mężczyzna groził, że zabije kobiety i małoletnią pasierbicę. Nie miejsce wezwano policję. Interwencja nie była łatwa.

 

- Prokurator zarzucił podejrzanemu mieszkańcowi powiatu ostrowskiego dopuszczenie się czynnej napaści na wykonujących czynności służbowe policjantów, a także naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb karalnych na szkodę członków najbliższej rodziny – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler, cytowany przez onet.pl.

 

Jak wynika z ustaleń prokuratury – podejrzany najpierw odgrażał się użyciem trzymanej w ręku siekiery.

- Następnie podejrzany uruchomił piłę łańcuchową do cięcia drewna i trzymając ją w rękach, zaczął dynamicznie zbliżać się do funkcjonariuszy, zwiększając przy tym obroty urządzenia – mówi rzecznik dla onetu. Jak wyjaśnia prokurator dopiero groźba użycia przez policjantów broni palnej skłoniła awanturnika do odstąpienia od napaści.

Zatrzymany 48-latek decyzją sądu trafił do aresztu na dwa miesiące. Grozi mu nawet 10-lat więzienia.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Szybka piłka
8 miesięcy temu ocena: 78%  2
Trzeba było zastrzelić świra i spokuj !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ooo
8 miesięcy temu ocena: 88%  1
Typowy cebularski patol żyjący z zasiłków i tego co dostaje żona na córkę. Nie jego córkę. Łobuzy kochają najbardziej dlatego kobieta związała się z takim idiotą. Utylizacja w kiciu + ciężkie prace na utrzymanie + cela z kochającymi inaczej takich łobuzów ;-0
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A