R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Najtańsze zakupy w Jarocinie - Ona wietrzy szafę.

12 dni temu    13.05.2019
Mariola Długaszek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielka wyprzedaż ubrań, butów, torebek, dodatków i ubranek dziecięcych. Ona wietrzy szafę. 

W najbliższą sobotę od godz. 9.00  do 13,00 zapraszamy do Redakcji Gazety Jarocińskiej przy ul. Kasprzaka 1a na wielkie babskie szaleństwo zakupowe.

R E K L A M A

Jeśli chcesz „przewietrzyć” szafę i pozbyć się kilku ubrań, butów, torebek dodatków możesz to zrobić. Odezwij się do mnie – Mariola ( 535 270 787) podam szczegóły.

 

Zapraszamy także na jedyne takie zakupy w Jarocinie. Z doświadczenia wiem, że można „ upolować” naprawdę modowe perełki za niewielkie pieniądze. Będą także ubranka dla dzieci.

 

 

Warto przyjść, zobaczyć i spotkać się z fantastycznymi dziewczynami. A jeśli nie masz pomysłu na jakiś ciekawy, energetyczny „ look” na lato to także doradzimy. Czekamy na Ciebie. zabierz ze sobą mamę, ciocię, siostrę, sąsiadkę i koleżanki . Będzie super!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Onomon
12 dni temu 1
Tani chwyt marketingowy, wietrzenie szaf , wielkie wyprzedaże a rzeczywistość po porównaniu cen ze znanym portalem aukcyjnym, potrafi bardzo przytoczyć.... Bo przebitki 30, 50 a nawet i 100 procentowe...
R E K L A M A
R E K L A M A