ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Nie mieli pieniędzy na kurs. Zastawili telefon, a potem pobili taksówkarza

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    30.01.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie. Młodzi mężczyźni po kursie zaczęli bić taksówkarza. Grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Groźne doświadczenie ma za sobą jeden z pilskich taksówkarzy, który 25 stycznia (piątek) przewoził dwóch młodych mieszkańców Czarnkowa.

22-latek i 18-latek wsiedli w nocy do taksówki w Pile i zamówili kurs do Czarnkowa. Młodzi mężczyźni nie mieli pieniędzy, więc w zastaw przekazali telefon komórkowy. Należną kwote mieli uregulować po przyjeździe do wyznaczonego celu. Tak się jednak nie stało...

 

CZYTAJ TAKŻE: 13-latek okradał swoją babcię i jeździł taksówkami [KLIKNIJ]

 

Gdy dojechali na miejsce, pasażerowie rzucili się na taksówkarza, zaczęli go dusić i bić po twarzy. W między czasie zabrali kierowcy telefon i uciekli. W wyniku wypadku taksówkarz nie doznał poważnych obrażeń i chwilę później zgłosił sprawę na policję. Udało mu się dokładnie opisać sprawców i już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, policjanci zatrzymali dwóch napastników.

Młodzi mieszkańcy Czarnkowa trafili do celi, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia. Mężczyźni przyznali się do zarzucanego im czynu i złożyli wyjaśnienia. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!