ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nie żyje 19-latka, która na zakręcie wypadła z samochodu

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    8.05.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem na łuku drogi.

 

 

 

W sobotę (4 maja) o godzinie 22.50 doszło do śmiertelnego zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 432 relacji Śrem - Leszno. Z relacji policji wynika, że 18-letni mieszkaniec gminy Śrem jechał samochodem osobowym marki Mercedes i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym dachował na przydrożnym polu. W miejscu wypadku obwiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/h.

 

CZYTAJ TAKŻE: Mężczyzna spadł z szóstego piętra. Zginął na miejscu [KLIKNIJ]

 

Oprócz kierowcy samochodem podróżowały jeszcze cztery osoby. Jedna z pasażerek, 19-letnia mieszkanka Śremu, która siedziała z tyłu i nie miała zapiętych pasów, wypadła z pojazdu doznając poważnych obrażeń ciała. Młoda kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie niestety nie udało się jej uratować. 19-latka zmarła.

Ciało zostało na zlecenie prokuratora przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Policja informuje, że kierowca był trzeźwy, a po badaniach w szpitalu został zwolniony do domu. Funkcjonariusze zatrzymali mu dowód rejestracyjny oraz prawo jazdy, które posiadał zaledwie od trzech miesięcy.

 

- Pozostali pasażerowie: 17-letnia mieszkanka powiatu poznańskiego, 19-letnia mieszkanka Śremu i 19-letni mieszkaniec gminy Śrem doznali drobnych obrażeń ciała bądź nie odnieśli ich w ogóle i po wykonanych z nimi czynnościach zwolnieni zostali do miejsca zamieszkania - informuje nadkom. Ewa Kasińska z Komendy Powiatowej Policji w Śremie. 

 

Samochód marki Mercedes został zabezpieczony do dalszych oględzin przez pomoc drogową.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!