ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nie żyje Jerzy Mianowski. Kierował Stowarzyszeniem Prasy Lokalnej

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    3.04.2019
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. gloswagrowiecki.pl

Smutna informacja dla całego środowiska prasy lokalnej nie tylko w Wielkopolsce. „Dziś w wągrowieckim szpitalu zmarł redaktor naczelny Głosu Wągrowieckiego Jerzy Mianowski” – informuje na swojej stronie Głos.

 

Mianowski miał 70 lat. Zmarł w nocy z wtorku na środę po walce z ciężką chorobą. W ubiegłą niedzielę obchodził swój benefis 30-lecia pracy dziennikarskiej. W sali MDK odbyła sięz tej okazji wielka gala.

 

- Wielki smutek, żal, strata przyjaciela – napisał w komentarzu Waldemar Śliwczyński, redaktor naczelny Wiadomości Wrzesińskich.

 

Jerzy Mianowski kierował Głosem Wągrowieckim od momentu jego powstania. Pełnił też funkcję prezesa zarządu Wągrowieckiej Oficyny Wydawniczej sp. z o.o.

 

Kierował również pracami zarządu Stowarzyszenia Prasy Lokalnej z siedzibą w Poznaniu, którego biuro mieściło się w Wagrowcu. Spotkał się ze swoimi Czytelnikami jeszcze w niedzielę podczas uroczystej gali Głosu Wągrowieckiego.

 

Pogrzeb Jerzego Mianowskiego odbędzie się w sobotę 6 kwietnia, o godz. 13.00 na cmentarzu starofarnym w Wagrowcu. Ceremonia zostanie poprzedzona mszą świetą w kościele pw. św. Wojciecha o godz. 11.30.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ar
2 miesiące temu 1
:(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji