R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nie żyje legenda Lecha Poznań

› Aktualności ponad rok temu    28.10.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Marcin Rajczak/lechpoznan.pl

W wieku 98 lat zmarł Stanisław Altasiński, były piłkarz Lecha Poznań. Był najstarszym żyjącym zawodnikiem Kolejorza. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 4 listopada w Puszczykowie.

Stanisław Altasiński urodził się 9 kwietnia 1919 roku. Do Lecha trafił w wieku piętnastu lat. W niebiesko-białych barwach rozegrał 303 spotkania (sześć na poziomie pierwszej ligi). Jego karierę zakończyła kontuzja łękotki, której doznał 4 lipca 1948 roku. Po raz ostatni zagrał w zremisowanym 2:2 meczu, w którym zresztą zdobył swoją ostatnią bramkę.

Jak informuje oficjalna strona internetowa Lecha – kolejorzowy weteran do ostatnich dni życia lechita interesował się wynikami Kolejorza. Nie zapominał także o nim jego były klub. W marcu 2012 roku podczas rocznicowego meczu z Wisłą Kraków, rozpoczął spotkanie symbolicznym kopnięciem piłki. Zanim to zrobił, chwycił piłkę i ją ucałował.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 4 listopada, o godzinie 13:00 na cmentarzu w Puszczykowie.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A