ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Niespokojna sobotnia noc. Omijał kombajn doprowadził do „czołówki”

› Aktualności ponad rok temu    16.07.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 13 ocen 0 / 0%
A A A
Kolizja na drodze z Borku do KoźminaKolizja na drodze z Borku do Koźmina fot. arch. Życia Gostynia

Sporo pracy mieli przedstawiciele służb w powiecie gostyńskim w sobotnią noc. Strażacy z kilku gmin zostali wezwani do pożaru stodoły w Czeluścinie - o tym piszemy TUTAJ, policjanci za to zajmowali się czołowym zderzeniem dwóch osobówek na tzw. szosie koźmińskiej.

Do zdarzenia doszło około godz. 22.15. Na trasie stał uszkodzony kombajn. Kierujący samochodem ford focus mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego podczas omijania unieruchomionego kombajnu, nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem marki Kia - informuje asp. sztab. Maciej Szymański, dyżurny KPP w Gostyniu. - Kierowca forda najprawdopodobniej nie widział jadącego z przeciwka auta, którym kierował mężczyzna z powiatu poznańskiego.

Na miejsce zdarzenia, oprócz funkcjonariuszy policji i straży, wezwano też ratowników medycznych. Pasażerki obu samochodów zostały odwiezione do szpitala w Gostyniu. Po przebadaniu przez lekarza, okazało się, że mają ogólne potłuczenia ciała, otarcia naskórka. Policja zakwalifikowała zderzenie jako kolizję. Sprawca został ukarany mandatem.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!