R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nowa gry historyczna już w ten weekend na PGA!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    11.10.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Wielkopolska. Już w najbliższy weekend odbędzie PGA w Poznaniu. Na poznańskich targach zaprezentowana zostania gra komputerowa "Ku zwycięstwu".

 

R E K L A M A

 

 

Pięcioosobowa grupa studentów z Wydziału Historycznego UAM w Poznaniu przyjęła nazwe Hejka Studio i w ramach rządowego programu "Niepodległa" stworzyła grę komputerową.

Już w najbliższy weekend podczas Targów Poznań Game Arena zostanie zaprezentowany tytuł "Ku zwycięstwu".

Bezpłatna rozgrywka będzie opierała się na technologii 2D na silniku Construct 2. Jest to przygodowa gra akcji o rysunkowej oprawie graficznej, w której będzie można znaleźć elementy zręcznościowe oraz przygodowe.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przed nami III Black Waves Fest - będzie się działo [KLIKNIJ]

 

Fabuła została osadzona na przełomie XIX oraz XX wieku i opiera się na autentycznych wydarzeniach historycznych, jednak bohaterem będzie postać fikcyjna.

W tytule będą przedstawione wydarzenia, które doprowadziły do przyłączenia się Wielkopolski do odrodzonego państwa polskiego w 1919 oraz ważny wątek rodziny Zamoyskich.

Wyprodukowany tytuł jest przeznaczony dla osób w wieku od 12 do 20 lat. Gra może być przydatna w edukacji historycznej młodzieży.

Warto dodać, że zakończenie gry jest otwarte, co daje możliwość kontynuowania losów bohatera w przyszłych edycjach rozgrywki.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A