R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Oblał się benzyną i chciał się podpalić. Kolejne takie zdarzenie w ciągu kilku dni

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    6.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. krotoszynska.pl

Wielkopolska. Mieszkaniec Zdun (powiat krotoszyński) oblał się benzyną i groził, że się podpali. Na miejsce wysłano policjantów, straż pożarną i policję.

 

R E K L A M A

 

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - starszy mężczyzna w garażu, na terenie jednej z posesji w Zdunach - oblał się benzyną. Po czym wyszedł na podwórko i groził, że się podpali - czytamy na krotoszynska.pl [ZOBACZ TUTAJ].

Zaniepokojeni świadkowie powiadomili służby ratunkowe. Na miejsce wysłano straż pożarną, policję i Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna.

Pierwsi na miejscu byli policjanci, którzy nie dopuścili do tego, by mężczyzna się podpalił. 

Zdunowianin został przekazany pod opiekę ratowników medycznych. 

 

- Zadysponowaliśmy na miejsce trzy zastępcy straży pożarnej. Obecnie na miejscu działają dwa zastępy, zabezpieczają teren działań z uwagi na rozlaną substancję łatwopalną - mówi Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. 

 

Kilka dni temu, na terenie Krotoszyna doszło do podobnego przypadku. 55-letni krotoszynianin oblał się paliwem na jednej z krotoszyńskich stacji benzynowej i podpalił - pisaliśmy o tym tutaj [KLIKNIJ].

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Masakra
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Trochę ludzka pochodnia... Masakra,,,
R E K L A M A
R E K L A M A