R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Obława inspektorów na autostradzie. Wysokie mandaty dla kierowców

7 miesięcy temu    3.07.2018
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Materiały WITD

Wielkopolska. Wojewódzki Inspektorat  Drogowy w Poznaniu przeprowadził obławę na kierowców, którzy manipulowali w tachografach i oszukiwali przy czasie pracy na kartach kierowców.

 

W nocy z 1 na 2 lipca inspektorzy podczas swojego dyżuru przy punkcie poboru opłat w Gołuskach (autostrada A2) dokonali pięciu zatrzymań pojazdów związanych z tymi wykroczeniami.

R E K L A M A

.

- Oprócz tego kierowcy dostali w sumie upomnienia w wysokości 14500 złotych za brak rejestracji czasu pracy lub używanie cudzej karty. Natomiast przewoźnicy za ten sam czyn otrzymali grzywną w wysokości 29500 złotych w postaci postępowań administracyjnych -  informuje rzecznik WITD

 

 

W trakcie swojego dyżuru funkcjonariusze zatrzymali też sześć pojazdów, które nie przestrzegały okresowego ograniczenia w ruchu pojazdów, które obowiązuje w niedzielę między godziną 8 rano a 22 wieczorem. Za te naruszenia wystawione zostały mandaty na wysokość 1700 złotych

ZOBACZ TEŻ - Horror bus. Autobusy niesprawne, kierowcy zmęczeni. Tak chcieli jechać na wycieczkę [TUTAJ]

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jan
  7 miesięcy temu ocena: 50%  3
  Tydzień jeździłem po Francji i nie widziałem ani jednego policjanta czy żandarma. A tylko wjechałem do polski przy granicy już stali stróże prawa.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kargul
  7 miesięcy temu ocena: 0%  2
  Nie bluźnij. To nie są stróże prawa. Wykonują rządowe polecenia, żeby wystarczyło na "ciśta" i "pińćet". Skądś trzeba te pieniądze wziąć.
  ~ movah02h
  7 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Bo u nas w Polsce jest prawo i porządek ;)
  R E K L A M A
  R E K L A M A