R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Oddali punkty walkowerem w lidze, żeby zagrać sparing...

› Aktualności ponad rok temu    11.11.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W Iv-ligowej Tarnovii występują byli piłkarze Lecha: Zbigniew Zakrzewski, Bartosz Ślusarski, Błażej Telichowski i Marcin KikutW Iv-ligowej Tarnovii występują byli piłkarze Lecha: Zbigniew Zakrzewski, Bartosz Ślusarski, Błażej Telichowski i Marcin Kikut fot. Roger Gorączniak RoGo/naszglospoznanski.pl

Tego jeszcze nie grali! Piłkarze czwartoligowej Tarnovii Tarnowo Podgórne zgodnie z terminarzem mieli dziś rozegrać ligowe spotkanie z Lubuszaninem Trzcianka. Wybrali jednak sparing z Lechem Poznań i stracili punkty, bowiem za nieodbyty mecz w lidze zostaną ukarani walkowerem.

Tarnovia, której Lech Poznań zaproponował rozegranie sparingu w „przerwie reprezentacyjnej” zgodziła się natychmiast, mimo że w tym samym terminie miała zaplanowane ligowe spotkanie z Lubuszaninem. Ekipa z podpoznańskiego Tarnowa Podgórnego starała się przełożyć ligowy mecz, ale nie zgodziła się na to drużyna z Trzcianki.

Tarnowianie uznali, że ważniejsze od punktów będzie dla nich spotkanie z Kolejorzem.

Na boisku nie było niespodzianki. Lech wygrał 7:0, ale dla wielu graczy Tarnovii była to sportowa przygoda życia. Nie dla wszystkich jednak, gdyż barwy zespołu z Tarnowa Podg. reprezentują aktualnie byli lechici – Zbigniew Zakrzewski, Bartosz Ślusarski, Błażej Telichowski i Marcin Kikut.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A