R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ogromny pożar pod Poznaniem. Spłonęła hala stoczniowa

8 miesięcy temu    15.05.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Media społecznościowe

Wielkopolska. Tuż po godzinie 17.00 strażaków zaalarmowano do pożaru hali w Zakrzewie. Kłęby czarnego, gęstego dymu było widać z kilkunastu kilometrów. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć dokumentujących widoczny słup dymu.

 

R E K L A M A

Ogień trawił jedną z hal znajdującej się niedaleko Poznania stoczni jachtowej. Płomienie szybko objęły jeden z trzech budynków znajdujących się w kompleksie produkcyjnym. Ma, jak informuje radiopoznan.pl powierzchnię 1200 m2.

 

- O godzinie 17:15 zostaliśmy poinformowani o pożarze hali w Zakrzewie przy Przemysłowej 24. Na miejsce skierowano do tej pory szesnaście zastępów straży. Dwa już dojechały i rozpoczynamy działania na miejscu - relacjonuje dyżurny poznańskiej straży cytowany przez epoznan.pl.

 

W sumie do akcji skierowano 22 zastępy straży pożarnej.

 

Ogień udało się opanować przed godziną 19.00. Na razie nie wiadomo jakie są przyczyny pożaru w zakładzie, ani jakie ogień wyrządził straty.

 

 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A