ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Okradł rodziców na 25 tysięcy złotych. Wydał je na hazard i narkotyki

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    6.11.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KMP w Lesznie

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Lesznie. Mężczyzna okradł swoich rodziców. Wypłacił z konta bankowego 25 tysięcy złotych.

 

 

 

23-letni mieszkaniec Leszna w ciągu kilku tygodniu wypłacił z konta bankowego swoich rodziców 25 tysięcy złotych. Jak się okazało, młody mężczyzna przeznaczył je na narkotyki i hazard.

Kradzieże trwały od początku września do połowy października, w tym czasie młodzieniec kilkanaście razy wypłacał pieniądze swoich rodziców z konta bankowego. Do tego celu używał pozyskany kod PIN oraz aplikację mobilną banku.

 

CZYTAJ TAKŻE: Chciał sobie kupić telefon. Ukradł pieniądze ze składek wiernych [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Do zatrzymania sprawcy doszło 30 października w miejscu zamieszkania młodego mężczyzny. 23-latek trafił do aresztu, a dodatkowo policjanci znaleźli w jego domu niewielką ilość marihuany.

Łącznie mężczyzna usłyszał 12 zarzutów kradzieży pieniędzy z włamaniem do konta bankowego oraz posiadania narkotyków.

Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!