R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ostrzelany autobus. Idiotyczny żart czy zamach?

› Aktualności 10 miesięcy temu    2.12.2017
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. MPK Gniezno

Wystraszeni pasażerowie, zaalarmowane służby. Wczoraj kilkanaście osób mogło poczuć się jak w sensacyjnym filmie. Niestety nie były to ćwiczenia.

Autobus MPK został ostrzelany z broni pneumatycznej. Do zdarzenia doszło w Gnieźnie w okolicach ul. Armii Krajowej (os. Grunwaldzkie, w rejonie parku jordanowskiego).

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzona została jedynie szyba i poszycie autobusu. Jak informuje MPK Gniezno w pojeździe znajdowali się pasażerowie. Na miejsce natychmiast wezwano policję, która prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Pojazd z uwagi na uszkodzenia zjechał do zajezdni

W autobusie byli pasażerowie, na siedzeniu obok rozbitej szyby siedział pasażer. Aż strach pomyśleć jakby to się mogło skończyć gdyby śrut poleciał kawałek dalej. -mówi Piotr Stasiak, prezes MPK Gniezno.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Skandal u nas w Ludwinowie
10 miesięcy temu ocena: 92%  2
Na otwarciu drogi w Ludwinowie pewien dziadzia jj który zarabia 13 tys. miesięcznie wyrywa i kradnie bukiet róż naszej radnej który dostała od swojego sołtysa i wręcza brygadziście z firmy budującej ową drogę. SKANDAL!!!!!! Jeśli nie stać go na małą wiązankę to mógł wysłać .ichałka na cmentarz, tam było ostatnio parę pochówków to coś wybrał. WSTYD!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abc
10 miesięcy temu ocena: 0%  1
nfdjfkdfhkcskhr
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A