ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Patryk Vega kręci film w Broniszewicach [ZDJĘCIA]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    17.12.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zpleszewa.pl

Wielkopolska. Broniszewice. Patryk Vega. Znany reżyser - Patryk Vega - przyjechał dziś do Broniszewic. Rozpoczyna tu właśnie wielomiesięczne prace nad dokumentem o Domu Chłopaków.

 

 

 

Patryk Vega nakręci film dokumentalny o działalności sióstr z Broniszewic - i generalnie o Domu Chłopaków w Broniszewicach w gminie Czermin - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ.

 

Dziś znany reżyser zawitał osobiście do Broniszewic, gdzie rozpoczynają się pierwsze zdjęcia nad materiałem, który będzie powstawał przez najbliższe miesiące - informuje portal zpleszewa.pl.

Jak zaznacza w rozmowie z "Życiem Pleszewa" sam Vega, prawdopodobnie już w styczniu - na jego profilach w mediach społecznościowych - na Instagramie czy Facebooku - pojawią się pierwsze krótsze formy. Docelowo - powstanie jednak pełnometrażowy dokument.

 

- Zdjęcia będą trwały na pewno kilka miesięcy. Sama fabuła wyłoni się w trakcie, nie przyjeżdżam tutaj z gotowym scenariuszem - film dokumentalny tworzy się zupełnie inaczej niż fabułę. Nie wykluczam, że w finalnej wersji film - w wersji długometrażowej - trafi do kin. Najważniejsze  jest jednak teraz tworzenie krótkich form, które będą pomagały siostrom w dalszym zbieraniu funduszy - mówi "Życiu Pleszewa" reżyser Patryk Vega.

 

Jak dodaje, chciałby, żeby finalny dokument miał też pewną moc, która pozwoli rozprzestrzeniać w ludziach chęć niesienia pomocy. 

 

- Chciałbym, żeby ten film miał takiego powera jak film "Nietykalni" - który - mimo, że był to ciężki temat - sprawiał, że z kin wychodziło się z optymizmem. Chciałbym, żeby rozpalił on w drugim człowieku chęć niesienia pomocy innym - mówi Patryk Vega.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!