ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pędząca karetka uderzyła w osobówkę. Zginął kierowca

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    5.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. screenshot/ostrow24.tv

Wielkopolska. Ostrów Wielkopolski. Wypadek z udziałem karetki i osobówki. Tragedia na skrzyżowaniu.

 

 

Wypadek mrożący krew w żyłach miał miejsce 2 grudnia (niedziela) po południu na jednym ze skrzyżowań w Ostrowie Wielkopolskim. W zderzeniu brała udział karetka oraz samochód osobowy.

Z relacji portalu ostrow24.pl wynika, że osobowy opel zaczął skręcać w lewo i właśnie w tym momencie na skrzyżowaniu wyprzedzał go ambulans na podwójnej ciągłej. Siła uderzenia skupiła się głównie na drzwiach kierowcy opla, a karetka zatrzymała się na przydrożnym drzewie.

 

CZYTAJ TAKŻE: Groźny wypadek z udziałem 3 samochodów na drodze wojewódzkiej [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Kierowca osobówki został zakleszczony w aucie i dopiero strażakom przy użyciu specjalistycznego sprzętu udało się go wydostać. Mężczyzna trafił do kaliskiego szpitala, gdzie niestety nie udało się go uratować. Ranny zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ gregor
ponad rok temu ocena: 75%  1
Ta karetka miała miesiąc ! Jak widać wzorce bierze się z góry. Na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniu, skręcającego w Lewo. I w ten o to sposób został zabity nikomu nic nie winny człowiek. Rozumiem uprzywilejowanie. Ale to nie zwalnia ze zdrowego rozsądku ! Jak widać niektórym kierującym sanitariuszom zdecydowanie go brak.