R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pięć osób w aucie. 16-latek za pozwoleniem babci prowadził terenówkę

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    31.07.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. 16-latek wiózł samochodem babcię oraz młodsze siostry. 

 

 

R E K L A M A

Do niecodziennego zdarzenia doszło 24 lipca około godziny 19.00. Złotowska policja podczas patrolu w Sypniewie (powiat złotowski) zauważyła samochód terenowy mitsubishi pajero, który nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej, a kierowca nie miał zapiętych pasów.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kobieta zgłosiła kradzież. Gdy schwytano sprawcę, nie mogła uwierzyć… [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Po zatrzymaniu samochodu do kontroli, okazało się, że za kierownicą dużego auta siedział 16-latek, który oczywiście nie posiadał zezwolenia na prowadzenie tego typu pojazdu.

Co więcej, młodzieniec nie podróżował sam, gdyż na jazdę autem zezwoliła jego 61-letnia babcia, która siedziała na fotelu obok. Dodatkowo wraz z 16-latkiem podróżowała trójka jego młodszych sióstr.

Samochód trafił na policyjny parking. Nieletnim kierowcą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich, a jego babcia odpowie za udostępnienie pojazdu wnuczkowi.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A