ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Pierwszy taki lot

› Aktualności 4 miesiące temu    9.11.2017
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotolia.pl

Dziś z poznańskiej Ławicy wystartuje pierwszy samolot transatlantycki. Nie będzie to jednak lot liniowy. Na Dominikanę pasażerów zabierze biuro podróży.

Czarterowe połączenie będzie obsługiwane przez linie lotnicze biura podróży TUIfly.

Portal epoznan.pl cytuje Mariusza Wiatrowskiego - Połączenie na Dominikanę cieszy nas ogromnie, choćby z tego powodu, iż jest ono dowodem na docenienie roli, jaką odgrywa poznańskie lotnisko Ławica w naszym regionie i to nie tylko w ujęciu połączeń turystycznych. Jest to jednocześnie ukoronowanie naszych tegorocznych starań o zwiększenie liczby połączeń z Poznania. Wierzymy, że loty, jakie ogłosiło TUI zadowolą zarówno tych, którzy na urlop wybierają się dopiero jesienią, jak i wszystkich oczekujących na egzotyczne wyprawy wprost z serca Wielkopolski. Mamy ogromną satysfakcję, że dzięki tak atrakcyjnym kierunkom długodystansowym, Poznań umacnia swoją pozycję silnego ośrodka czarterowego w Polsce.

O godzinie 12:55 samolot Boeing 767-300ER należący do TUIfly odleci z Poznania w kierunku lotniska Punta Cana na Dominikanie.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ on
4 miesiące temu ocena: 100%  1
A jo z Pardelaka do Kalisza nie mam jak dojechać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A