R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pijany kierowca fiata wjechał pod pociąg. Cudem uniknął śmierci

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    11.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. info.skalmierzyce

Wielkopolska. Ten kierowca fiata cinquecento może mówić o ogromnym szczęściu. Tym bardziej, że do nieszczęścia doprowadził wyłącznie sam.

R E K L A M A

 

Po pierwsze siadając po pijanemu za kierownicę samochodu, a po drugie nie zachowując odpowiedniej uwagi na przejeździe kolejowym.

 

Do wypadku doszło w sobotę wieczorem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Ociążu (pow. ostrowski).

- Fiat cinquecento został uderzony przez pociąg relacji Kalisz – Wrocław, którym podróżowało kilka osób. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał – mówi st. sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy ostrowskiej policji cytowany przez info.skalmierzyce. - Kierowca fiata to około 60-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy!

 

Z informacji policji wynika, że kierowca fiata wydmuchał ponad promil alkoholu. 60-latek po zderzeniu uskarżał się na bóle i został przewieziony do szpitala.

 

Sądząc po zniszczeniach osobówki – pociąg dosłownie oderwał przednią część auta - pijany może mówić o ogromnym szczęściu, że wyszedł ze zdarzenia cało. Teraz nie tylko straci uprawnienia do kierowania, ale również odpowie przed sądem za przestępstwo.

Pasażerowie pociągu musieli przesiąść się do innego składu. 

Na początku tygodnia policja prowadziła wzmożone działania w rejonie przejazdów kolejowych. To zdarzenie pokazuje, że takich akcji potrzeba więcej.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Bart
  ponad rok temu 3
  Pytam po raz setny. Jak długo jeszcze ci mordercy będą mogli bezkarnie poruszać się na drogach po których jeżdżą nasze dzieci?!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ktoś
  ponad rok temu 2
  Szkoda że mu się udało. Pieprzony pijaczyna ,tępić i jeszcze raz tępić.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Olo
  ponad rok temu 1
  Wychłostać idiote
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A