R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pijany obywatel Bułgarii z narkotykami uciekał przed policją

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    6.09.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. KMP w Koninie

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Koninie. Funkcjonariusze zatrzymali obywatela Bułgarii. Pijany mężczyzna starał się uciec przed policją.

 

R E K L A M A

 

Do zdarzenia doszło 3 września chwilę po godzinie 23.00 w Koninie. Policjanci z konińskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli volkswagena sharana.

Kierowca jednak nie reagował na funkcjonariuszy i postanowił spróbować ucieczki. Po chwili zdecydował się nawet uderzyć w bok radiowozu, jednak nie przyniosło to pożądanego rezultatu. Policjanci w końcu zmusili go do zatrzymania.

 

CZYTAJ TAKŻE: Półnagi mężczyzna stwarzał zagrożenie na drodze [KLIKNIJ]

 

Kierowcą okazał się 27-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna w organizmie miał blisko 0,7 promila alkoholu. Znaleziono przy nim także marihuanę.

27-latek usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli, kierowania w stanie nietrzeźwości oraz posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów oraz dobrowolnie poddał się karze.

Został ukarany karą 2000 zł grzywny, 5000 zł wpłaty na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Stracił również prawo jazdy na 3 lata.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ruben
4 miesiące temu 2
Polska policja ma prawo zabrać obcokrajowcowi Prawo Jazdy ? Bo mi osobiście wydaję się że takiego prawa nie mają ale mogę się mylić ;) Ktoś coś wie więcej na ten temat ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ R7
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Deportować ciapatych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A